Podmínka


Po celém světě dopravu
Zdarma Vrátí
Podpora 24/7

FC-6S Tool Kit Optického Sekáček 250um-900um 12 polohová Radlice Pro FTTX FTTH rychlé konektor Kovový materiál Vysoká Přesnost Hliník

SKU: w401

FC-6S Tool Kit Optického Sekáček 250um-900um 12 polohová Radlice Pro FTTX FTTH rychlé konektor Kovový materiál Vysoká Přesnost Hliník 5.00 5.00 1 Recenze

461.85 Kč

Popis produktu
Štítky

optický ftth, 12 základních optických vláken, ftth, fibre optic tool kit, exacto nůž, 440c z nerezové oceli nože, dell m5010, ftth vložené rychlé konektor, 3m ftth rychlé konektor, Čínský Sekáček.

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD. Máme všechny druhy optických produktů. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste nemohli najít produkty, on-line, co chcete.

Jsme ujistit, že jsme se poskytnout vám kvalifikované produkty a nejlepší služby. Všechny naše výrobky záruku 1 rok. Jsme zajistit, aby loď produkty s rychlý a bezpečný způsob pro vás. Pokud máte nějaké otázky, nebo problém na produkty, po obdržení produktu, prosím neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, jsme se vám nabídnout co nejvíce uspokojivý výsledek. Děkuji.

Děkuji, že jste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Pokud máte nějaké otázky o platbu, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

1. Prosím zkontrolujte vaši adresu před dokončení platby. Pokud chcete provést změnu, prosím, laskavě kontaktujte nás.

2. Sledovací číslo bude update na www.avaxanetreal.cz, jakmile se vaše položka je dodáván.

Nejsme zodpovědní za žádné celní poplatky, daně nebo poplatky, které jsou z vaší země. Pro více informací prosím kontaktujte svého místního celního úřadu, nebo nás.

3. Pokud vám to nebude přijímat zásilky do 30 dnů, prosím, kontaktujte nás pro pomoc. My vám odpovíme do 24 hodin.

1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka.

2. Vaše pěti-hvězdičkový pozitivní zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Prosím, kontaktujte nás okamžitě, pokud nejste spokojeni na náš výrobek nebo službu, budeme nabízet nejlepší způsob, jak vyřešit problém.

3. Pokud jste neměli slyšet od nás do 24 hodin, prosím, zkontrolujte, zda vaše zprávy ve své e-mailové schránky. A zkuste se na nás obrátit prostřednictvím Obchodní Ředitel, E-mail, nebo telefon. Jsme vždy zde, aby v našich silách pro vás. Nechte nás vybudovat zdravé, pozitivní a prosperující Ali společenství dohromady.


  • Číslo Modelu: FC-6S
  • stav: Nové a Originální
  • Vlákno Sekáček: FC-6S
  • Značka: SMTE
  • Typ Položky: ftth

5.00

1 Recenze

Napsat recenzi

Související ks

Související

100ks Optických Vláken LC/UPC, MM OM3 SC Duplex Příruby, Spojovací Dopravce Třídy Vlákno Adaptér, Spojka pro Digitální Komunikaci

100ks Optických Vláken LC/UPC, MM OM3 SC Duplex Příruby, Spojovací Dopravce Třídy Vlákno Adaptér, Spojka pro Digitální Komunikaci Funkce 1.Nízké průchozí útlum, vysoký návrat ztráta 2.Dobrá kompatibilita 3.Vysoká přesnost mechanické rozměry 4.Vysoká spolehlivost a stabilita 5.Keramické nebo Bronzové

další

938.30 Kč 703.72 Kč

Související

Anténa Pult MINI1300 HF/VHF/UHF Anténa tester MINI-600 Frekvenci o 0,1-1300MHZ s 4.3" LCD Dotykový Displej Anténní Analyzátor

SPECIFIKACE: Frekvenční Rozsah: 0.1-1300MHz HF/VHF/UHF pokrytí contiunous In/Out Impedance: 50 Parametry měření: SWR, R, +Jx, -Jx, |Z|, Returnloss Režim měření: Jediný bod měření, Skenování (Frequency Sweep), a TDR Režimu SWR Rozsah Měření: 1.0-1999(Jediného Bodu Režim), 1.0-20.0 (Režim Skenování) Režimy

další

3 593.68 Kč 3 054.68 Kč

Související

10X VHF 136-174Mhz Krátká Anténa Pro DGP8550 DGP5050 DEP550 XIR P8668 GP328D

10X VHF 136-174Mhz Krátká Anténa Pro DGP8550 DGP5050 DEP550 XIR P8668 GP328D Popis: krátká VHF anténa Kompatibilní pro Motorola GP328D GP338D XIR P8668 P8600 P8608 P6600 P6620 DGP8550 DGP5050 DEP550 DEP350 Hmotnost: 28g/ks Frekvence: 136-174Mhz Délka: 9,7 CM Balíček: Anténa : 10ks Poznámka:

další

781.91 Kč