Podmínka


Po celém světě dopravu
Zdarma Vrátí
Podpora 24/7

Nové GTGH C++ ZTE GTGH GPON Rozhraní Karta 16 Port ZTE GTGH s 16 SFP Moduly C++ pro C300 C320 OLT

SKU: w9812

Nové GTGH C++ ZTE GTGH GPON Rozhraní Karta 16 Port ZTE GTGH s 16 SFP Moduly C++ pro C300 C320 OLT 4.00 4.00 1 Recenze

21 268.07 Kč

Popis produktu
Štítky

10g sfp, vsol olt, onu xpon, gpon olt, epon, wifi zte f660, gpon ont, onu, zte gpon, 5g cpe pro.

Nové GTGH C++ ZTE GTGH GPON Rozhraní Karta 16 Port ZTE GTGH s 16 SFP Moduly C++ pro C300 C320 OLT Popis:

ZTE ZXA10 C320 C300 C350 16-port GPON OLT rozhraní deska s 16 B+/C+/C++ modul.

Přehled:

ZTE 16-port GPON rozhraní deska s C++ modul

Platí pro ZTE ZXA10 C320 C300 C350

Maximální dělicí poměr: 1:128

Přenosová vzdálenost: 20 km

Výstupní optický výkon: 3~7 dBm

Technická Specifikace: Specifikace Služby GPON porty Port 16-GPON Port GPON SFP Modul Specifikace Typ C++ Modulu : Jeden optický Obousměrný Optický Modul, Třídy C++ Provozní Vlnová délka Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm Zapouzdření Typ SFP Port, Rychlost Tx: 2.488 Gbit/s, Rx: 1.244 Gbit/s Minimun Výstup Optický Power C+ Modul : 3.00 dBm Maximální Výstupní Optický Výkon C+ Modul : 7.00 pm Maximální Citlivost Přijímače C+ Modul : -32.00 dBm Optický Konektor SC/PC Optickým Vláknem Typu Single mode, Dosah 20.00 km Přetížení Optického Výkonu C++ Modul : -12.0 dBm Vymírání Poměr 8.2 dB Zařízení Specifikace Váha 1kg Rozměry (W x D x H) 22.86 mm x 237.00 mm x 395.40 mm


  • SFP Moduly: C++
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Značka: Wowphoon
  • Port: 16
  • Certifikace: CE
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Číslo Modelu: ZTE GPON OLT Service Rady GTGH
  • Původ: KN(Původu)
  • Pro: ZTE OLT C300 C320

4.00

1 Recenze

Napsat recenzi

Související ks

Související

Doprava zdarma 10pcs/lot 1x2 1x4 optické PLC splitter bez konektoru cable1x4 0.9 mmMini Blockless, 2,4 Porty PLC Splitter

Funkce *Vynikající Mechanické,Malé Rozměry *Vysoká Spolehlivost *Nízký vložný útlum a nízké Polarizace Závislé ztráty *Vysoký kanál se počítá *Vynikající Stabilitu Životního prostředí a Široce Používané Aplikace *FTTx Nasazení(GPON/BPON/EPON) *Kabelové televize (CATV) *Lokální

další

560.89 Kč 516.06 Kč

Související

Optických vláken OTDR GLINK TR600 Rovná JDSU MTS-4000 OTDR 1310/1550nm 32/30dB

Aplikace: Telekomunikační výstavbu a údržbu Kabeláže Systému Jiné vlákno-optika projektů CATV výstavby a údržby Optických komponent výroby a výzkumu Technické ukazatele Výkonnosti Specifications1 Vlnová délka (nm) 850/1300 1310/1550 1310/1490/1550 1625 Dynamický rozsah (dB)2 19/21 32/30 36/34 38/36 42/40 32/30/30 28/30/32/34/36 šířka Pulzu (ns) 5.20.40.80.160.320.640.1280

další

15 992.76 Kč 14 553.41 Kč

Související

FirstFiber FF-3306B Kapesní Optické Vlákno Identifikátor pro holé vlákno/0.9/2.0/3.0 Kovové kabelové fiber tester tmavě cable tester

FF-3306B Optické Vlákno Identifikátor, může rychle identifikovat směr přenášených vlákna a zobrazení relativní jádra bez jakékoliv škody na ohnutých vláken.Když traffice je přítomen,občas slyšitelný tón je aktivován. FF-3306B optické vlákno identifikátor alsor recogize na modnulation jako,270Hz,1kHz a 2kHz .Když jsou používány k detekci

další

2 898.30 Kč 2 811.35 Kč

Související

HTB-3100 Optické Vlákno Media Konvertor Fiber Transceiver, Single Fiber Converter 25km SC 10/100M Singlemode Jediného Vlákna 1 Pár

Přehled: Obousměrné 10/100M adaptivní Ethernet optických vláken vysílače , využívající nejnovější IC plus 113GH chip, vysoce kvalitní single-fiber obousměrný optický transceiver modul ( zbrusu nový výrobce ) , stabilní výkon a vynikající kvalitu. Pro telekomunikace,vysílání, širokopásmové optické sítě, přenos dat a potřebu zlepšit výkon,

další

619.07 Kč